Поділитися публікацією:

Онкохвора волинянка Тетяна Куценко поділилася радісною звісткою про позитивні результати у лікуванні своєї недуги.

Про це вона розповіла у своєму дописі у фейсбуці, пише Вільне.ІНФО.

Вона повідомила, що вислала декільком лікарям-онкологам диски із результатами комп’ютерної томографії, і їхні висновки дуже втішні.

“Ситуація така, що все дуже добре. Але щоб рак не атакував, я мушу приймати таргетний препарат Ібранс стільки, скільки буде допомагати – роками. Але принаймні я не померла за 4 місяці, як це прогнозував лікар моєму чоловікові, і можу на них прожити 5 років принаймні. Питання тільки в грошах, цих просто папірцях, але іноді таких важливих для рятування життя”, – пише Тетяна Куценко.

“Я мрію про повний регрес метастаз. Це сталося. Але це не значить, що рак не може атакувати знову… Мені потрібно надалі приймати таргетний Ібранс!” – додає Тетяна.

“Якщо в вересні буде документально доведено, що все у мене чисто, я буду боротися за те, щоб інші мали доступ до цього лікування таргетами і з таким діагнозом, як у мене”, – запевнила жінка.

Вона дякую усім за підтримку і просить і далі допомагати їй на шляху до повного одужання.

Рахунок у ПриватБанку 5168 7573 9648 7623 (Тетяна Куценко)

“Починаю 10 курс. Для онкохворих в нашій Україні, здається головна проблема-це гроші, щоб продовжити своє життя. Так, я живу одним днем, прокидаюся дякую Богу,молюся,лягаю спати і дякую Богу за прожитий день зі своєю родиною!🙏 Але насправді,шукаючи кошти, ми боремося за саму можливість БОРОТЬБИ. Спочатку лікарі не дають гарантій, шансів на майбутнє, кажуть панацеї немає, можлива стабілізація або є таргетний, але дивлячись на твій недорогий зовнішній вигляд-але ви “не потяните”. А потім пишуть вже – зараз вогнища ніде не визначаються… А написати “ви здорова”ніхто й не напише ніколи на 4 стадії, бо наша медицина такого не визнає і не визнає ніколи. Люди можуть жити дуже якісно на таргетний новітніх ліках, вони зараз є від будь- якого виду раку, але державі це дорого та невигідно. Вигідніше хімії, які вбивають не тільки хворі, як таргети, а й здорові клітини, садять серце та нирки, інші органи і людина довго не витримає будь-яка, це зрозуміло… Зараз в наш нелегкий час , коли онкохворих людей все більше благають про допомогу, стає все важче знайти людей, які підтримають матеріально. Чудово, що такі люди все-таки є… Ми всією родиною постійно дякуємо усім, хто долучився і долучається до збору коштів, навіть коли перераховують 1 грн. Хай Господь Вам поверне вашу доброту сторицею, береже Вас та Ваші родини! 💗🙏 

А зараз, щоб моя хвороба не повернулася, я мушу надалі приймати таргет “Ібранс”. Звичайно я поїду на особистий прийом в МОЗ з документами, як будуть на руках усі печатки, що вогнища ніде не визначаються. Але мені вже повідомили, що це нічого не дасть. Але я принаймні спробую… “, -йдеться  в дописі на фейсбук сторінці Tanja Kucenko.


Поділитися публікацією: