Поділитися публікацією:

Сьогодні, 11 липня обласний заклад оздоровлення та відпочинку “Карпатські мрії”, що у селі Микуличин, прийняв першу табірну зміну.

Сюди на відпочинок приїхали діти учасників АТО та з сімей загиблих, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами директора закладу Миколи Петращука, перший заїзд налічує 120 дітей з усієї області. Всі вони безкоштовно оздоровлюватимуться 21 день.

“Тут діти матимуть можливість відвідувати різні заходи, ходити в походи, розвиватись та відпочивати. Також щодня будуть дискотеки”,– пояснює директор.

На території закладу розташовані два спальні комплекси, спортивний майданчик, їдальня, велика крита альтанка для загальних заходів та декілька малих для групової роботи.

Директор департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Володимир Корженьовський зауважив, що табір такого типу єдиний на Прикарпатті та перебуває у власності обласної ради. Посадовець також додав, що заклад облаштували на місці колишньої школи-інтернату.

“У березні на сесії прийняли рішення створити на місці колишньої Микуличинської школи-інтернату оздоровчий табір. І ось він. Поступово ми будемо покращувати благоустрій, робити ремонти всередині та закупляти нове обладнання”,– наголошує Корженьовський.

Цього літа заклад очікує на ще одну зміну з 1 по 21 серпня. Однак, у планах облради зробити табір круглорічним.

 


Поділитися публікацією: