Поділитися публікацією:

В Івано-Франківську відбулася зустріч начальника поліції Прикарпаття Володимира Голубоша, його заступника Олега Йосипіва, начальника управління патрульної поліції області Олега Костенко, інших правоохоронців з активними представниками велоруху.

Про це пише Фіртка з посиланням на прес-службу Національної поліції області.

Поліцейські Прикарпаття впроваджують у свою роботу Сommunity Policing – підхід у роботі поліції, побудований на принципах постійної комунікації, де взаємодія між населенням і поліцією є ефективною і приносить результати, співпраця спрямована на попередження правопорушень і наявний спільний план превентивної діяльності.

Безпека на дорогах для велосипедистів, правила дорожнього руху, поради для велоактивістів та обмін досвідом – про все це спілкувалися правоохоронці ГУНП в Івано-Франківській області та патрульної поліції області з учасниками заходу.

“Крок на зустріч, щоб на собі спробувати як це бути велосипедистом у Франківську. Тепер будемо наполегливо працювати у цьому напрямку”, – наголосив начальник поліції області Володимир Голубош.

Також підіймалось питання про шляхи розбудови велоінфраструктури та як спільно можна вплинути на підвищення рівня безпеки на дорогах міста. Окрім того, долучення громадськості на основі співпраці з поліцією дозволить розробити і реалізувати превентивні заходи, які є важливими і впливають на безпеку кожного.

Поліцейські наголосили на обладнанні велосипедів, на правилах дорожнього руху, а також використанні світловідбиваючих елементів, які можуть врятувати життя.

Наприкінці поліцейські презентували спеціальні окуляри “Drunk Busters Goggles”, що імітують вплив алкоголю на поведінку людини, оскільки, буває, що велосипедисти на підпитку керують двоколісними, а це заборонено і вкрай небезпечно.


Поділитися публікацією:
Теги: