Поділитися публікацією:

Приїзд президента України Володимира Зеленського в Івано-Франківськ перенесли на наступний тиждень.

Про це Фіртці повідомили власні джерела.

Він завітає в обласний центр не в четвер-п’ятницю, як планувалося раніше, а вже наступного тижня. Тим часом в приміщення ОДА та кабінеті нового голови затіяли ремонт.

В рамках візиту Глава держави представить голову обласної адміністрації. Новим очільником регіону стане Денис Шмигаль. Президент ще повинен підписати Указ про його призначення.

Нагадаємо, що 6 липня під час робочого візиту у Львові Президент УкраїниВолодимир Зеленський назвав очільника Івано-Франківської ОДА. Того ж дня Фіртка поспілкувалася з Денисом Шмигалем – читайте ексклюзивне інтерв’ю.


ДОВІДКА ФІРТКИ:

Денис Шмигаль народився 15 жовтня 1975 року в місті Львові. Був начальником головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА з 2009 до 2011 року. З 2012 року працював на посаді начальника головного управління економіки та промислової політики Львівської ОДА.

Згодом очолив департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА. З цієї посади його звільнено 30 грудня 2013 року. Після цього Шмигаль став заступником начальника ГУ Міндоходів Львівщини.

У січні 2018 року Денис Шмигаль став директором ДТЕК Бурштинської ТЕС. Денис Шмигаль змінив на посаді директора Андрія Шувара, який потрапив у ДТП.

Нагадаємо, 11 червня, президент звільнив 15 голів обласних державних адміністрацій, серед яких і голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. Тимчасово його обов’язки виконує перший заступник Марія Савка. Згодом Фіртці стало відомо, що цю посаду займе племінник ректора Прикарпатського національного університету Володимир Мирославович Цепенда.

ФОТО: 1 політичний


Поділитися публікацією: