Поділитися публікацією:

Сьогодні, 19 липня в Івано-Франківську стартував міжнародний фестиваль “Меди Прикарпаття-2019”.

Фестиваль триватиме три дні – з 19 до 21 липня. Тут можна придбати не лише мед, але й вино, солодощі та сири, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Цьогоріч програма більш насичена та спрямована в основному на дітей. Родзинкою фестивалю є майстер-класи. Приїхали дитячі гуртки з області, а також делегація з Данії.

Завітав на фестиваль і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Мер подякував бджолярам і пасічникам та побажав не залишати цю благородну справу.

«Це дуже важка професія. Третій рік поспіль у місті проходить фестиваль меду. І я дякую всім, хто до нього долучився. Протягом трьох днів буде багато учасників, багато майстер-класів для дітей та цікавих лекцій. Хочеться, аби Франківськ був містом проведенням гарних християнських фестивалів. Цей – один із них»,- наголосив очільник.

За словами організаторів, найцікавіше буде завтра, 20 липня. Фахівці у сфері бджолярства увесь день проводитимуть лекції. А щовечора біля Ратуші на франківців чекатимуть виступи музикантів. Варто додати, що на фестиваль завітало 200 бджолярів, пасічників та інших спеціалістів.

«Бажаю гарно провести час, приходьте, знайомтеся з нами, розкажемо багато цікавих речей»,– закликає голова Спілки пасічників Прикарпаття Іван Юсько.


Поділитися публікацією: