Поділитися публікацією:

З 22 липня стартує кадровий набір у спецпідрозділ – роту поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, повідомляють у Поліції Івано-Франківської області.

Відповідно до функціональних обов’язків працівники роти поліції особливого призначення беруть участь у забезпечені особистої безпеки громадян, охороні публічної безпеки і порядку при проведенні масових заходів. Крім, того забезпечують охорону перших осіб держави, беруть участь в оперативно-профілактичних відпрацюваннях територій, розшуку злочинців та зниклих безвісті на території Івано-Франківської області, а також несуть службу в зоні операції об’єднаних сил на сході країни.

Працівники спецроти поліції постійно працюють над удосконаленням професійної майстерності, підвищують навики несення служби в екстремальних умовах, а також володіння прийомами тактико-спеціальної підготовки.

Вимоги до кандидатів:
– громадянство України;
– вік від 18 років;
– вільне володіння українською мовою;
– повна загальна середня освіта;
– високий рівень фізичної підготовки;
– знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення;
– відсутність офіцерського військового чи спеціального звання.

Охочих чекають за адресою м. Івано-Франківськ вул. Сахарова 15, тел. (098)599-49-03; (067)344-79-74.


Поділитися публікацією:
Теги: