1
strichka
Поділитися публікацією:

З різницею в 180 голосів на одномандатному виборчому окрузі №89 (Верховинський, Косівський, Снятинський райони) перемогу здобуває представник пропрезидентської партії “Слуга народу” Володимир Тимофійчук.

Такі дані паралельного підрахунку голосів згідно інформації протоколів з мокрими печатками.

На 89 окрузі виявили бажання позмагатися за парламентське крісло 18 кандидатів. Інтрига зберігалась до останнього моменту, оскільки два конкуренти – представник “Слуги народу” Володимир Тимофійчук та самовисуванець Дмитро Сіреджук – йшли пліч-о-пліч.

Зі 140419 виборців, внесених до списку, проголосували 66219, тобто явка позачергових виборах склала 47%.

Четвірка лідерів парламентських перегонів виглядає наступним чином:

Володимир Тимофійчук – 11 746 голосів

Дмитро Сіреджук – 11 566 голосів

Юрій Соловей – 9573 голосів

Петро Книшук – 6481 голосів

Таким чином, Гуцульщину та Покуття у Верховній Раді ІХ скликання представлятиме Володимир Тимофійчук.

Тимофійчук Володимир Ярославович народився 17 лютого 1986 року в селі Попельники Снятинсьогой району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП “Агро-Лідер”, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, проживає в селі Попельники Снятинського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

В 2008 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію економіста. Працює у сфері сільського господарства – вирощування зернових культур. Одружений, виховує трьох дітей.
Світлина від Слуга Народу - Тимофійчук Володимир - Округ 89.

У штабі “Слуги народу” повідомляли про спробу фальсифікації на виборах – у вікно окружної комісії в Снятині намагалися вкинути бюлетені, які були заповнені на користь одного з кандидатів.

“…конкуренти в агонії не гребують нічим, намагаючись спотворити результат. На Прикарпатті у вікно окружної комісії намагалися вкинути фальшиві бюлетені. Вони були заповнені на користь одного з кандидатів. Фальсифікації перешкодили небайдужі.  На місці події працюють правоохоронці”, – йдеться в дописі.


Поділитися публікацією: