Поділитися публікацією:

Сьогодні міський голова Коломиї Ігор Слюзар провів брифінг для журналістів.

По завершенню брифінгу представники громадської організації “Вільне.” попросили міського голову Ігоря Слюзара передати символічні грамоти та подарунки тим чиновникам які, на їхню думку, отримують надто високі заробітні плати.

Активісти зробили це щоб спонукати службовців для введення програмного забезпечення для оцінки ефективності діяльності службовців у Коломийській міській раді.

Нагадаємо, журналісти “Вільне.ІНФО” проаналізували які зарплати, премії та надбавки отримали чиновники департаменту, управлінь та відділів Коломийської міської ради у 2018 році та опублікували серію статей – “Зарплати фінансистів Коломийської міськради у 2018 році”, “Освіта, культура, спорт: зарплати коломийських керівників у 2018 році”, “Зарплати начальників відділів Коломийської міськради у 2018 році”, “Зарплати топ-керівників УКГ Коломийської міськради у 2018 році”, “Зарплати топ-комунальників за 2018 рік”, “Зарплати топ-чиновників Департаменту соцполітики Коломиї за 2018 рік”, “Зарплати топ-чиновників Коломийської міськради у 2018 році”.

В номінації “Найдорожчий чиновник міста Коломиї” перемогла начальник фінансового відділу Ганна Бакай, яка у 2018 році отримала рекордну заробітну плату – 493,08 тис грн.

В номінації “Найпремійованіший чиновник міста Коломиї” перемогла також Ганна Бакай. Загалом у 2018 році їй нарахували 182,99 тис грн преміальних.

В номінації “Найбільша сума надбавок серед чиновників міста Коломиї” отримав директоро комунального підприємства «Зеленосвіт» Василь Михайлищук. Минулого року він отримав найбільшу надбавку за високі досягнення у праці – 82,17 тис грн за рік.


Поділитися публікацією: