Поділитися публікацією:

Сьогодні, 2 серпня президент України Володимир Зеленський з робочою поїздкою перебуває в Івано-Франківській області.

Спершу Глава держави прибув у франківський аеропорт, де відбувалсь нарада щодо реконструкції терміналу та інфраструктури аеропорту в обласному центрі та розвитку регіону Українських Карпат, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Зокрема під час наради президент поцікавився у директора, що потрібно і скільки для цього потрібно грошей.

Очільник аеропорту Петро Осипенко сказав, що наразі необхідно терміново відремонтувати злітно-посадкову смугу і термінал. Вже розроблені проекти, але це дуже дорого коштує.

Аеропорт планує будувати нову смугу, щоб приймати великі літаки, тоді буде сенс реконструювати термінал”, каже директор.

Володимир Зеленський у свою чергу звернувся до Олександра Шевченка, фірма якого утримує аеропорт у концесії.

“Саша, це ж ваша компанія управляє аеропортом і Буковель ваш. Думаю ми всі зацікавлені, щоб тут був сучасний аеропорт. Ви разом з містом знаходите гроші на реконструкцію терміналу і смуги, а держава поступово вам поверне 45 мільйонів за смугу. Ми за три роки гроші знайдемо, але щоб ви не чекали це хороший варіант. Можемо підписати тристоронню угоду з інвестором з гарантією повернення коштів. Ви будуєте, ми повертаємо. Є ще один варіант, я буду дзвонити кінцевим бенефіціарам вашої компанії і говорити з ними. Я хочу, щоб у Франківську був сучасний аеропорт,- сказав президент.

Тож у підсумку домовились, що “Скорзонера” оплачує термінал, а держава полосу.
Після наради Володимир Зеленський пішов оглядати стан аеропорту.


Поділитися публікацією: