Поділитися публікацією:

Справжні купи сміття мають можливість спотерігати туристи щодня піднімаючись на Говерлу по маршруту з спортивної бази “Заросляк”.

“Таку красу мають нагоду спостерігати сотні туристів щодня піднімаючись на Говерлу по маршруту з спорт бази Заросляк. Все це сміття гниє тут місяцями, в кращому разі один раз на місяць приїздить машина. Часто, як розповідають тутешні, наглядач туалетів напроти підпалює все це добро, яке тліє та смердить, забруднюючи повітря та легені людей які цим дихають.
А це, на хвилиночку, території Біосферного заповідника, Карпатський національний природний парк . На в’їзді, на КПП, сумлінно всі платять рекреаційний збір у розмірі 30 грн з людини. В результаті повсюди сміття, розбита вкрай дорога яку хоча б підсипали чи грейдера загнали, останні 300 м машини залишають вздовж дороги.
А може для чого старатися, створювати інфраструктуру, дбати про про належний вигляд території, все одно їдуть туристи, їх ітак багато, на Говерлі не проштовхнутися😆
Карпатський національний природний парк , чому у вас, м’яко кажучи, такий безлад на території?????”, – пише в соцмережі фейсбук
Petro Polkovnikov  та додає світлини.


Поділитися публікацією: