Поділитися публікацією:

10 серпня на Івано-Франківщині розпочинається щорічний сезон полювання на пернату дичину. З цього приводу правоохоронці провели спеціальний інструктаж під керівництвом т. в. о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Олега Йосипіва.

Під час інструктажу правоохоронці спільно з Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, ГО “Зелена варта” та Українським товариством мисливців та рибалок обговорили обов’язки та відповідальність мисливців. Нагадали і перше правило для безперешкодного полювання – необхідний перелік документів, які мисливцю слід мати при собі, повідомляють усекторі комунікації поліції Івано-Франківщини

Наступним нюансом є місця для мисливства. На постійній основі заборонено чіпати тварин у заповідних зонах. На порушників чекатимуть жорстокі заходи реагування з обов’язковим вилученням зброї.

Поліцейські закликають мисливців ознайомитися з наказом «Про проведення полювання на пернату дичину в мисливський сезон», а згодом оприлюднять повний перелік заборон під час полювання.


Поділитися публікацією: