Поділитися публікацією:

Рік для онкохворої волинянки Тетяни Куценко минув недаремно: завдяки правильному лікуванню зникли метастази, які були у печінці і легенях, пише Вільне.ІНФО.

«Ні в печінці, ні в легенях їх немає. Залишились тільки сліди від них. У печінці без втручання Бога взагалі таке не можливо», – пише мати онкохворої Людмила Цимбалюк у Facebook.

Вона розповідає, що для того, аби метастази не розвивалися, дочці потрібно приймати два препарати: ібранс і летрозол. Щомісяця на них сім’я витрачає 44 тисячі гривень, яких самотужки назбирати не в силі. Тому просить допомоги у небайдужих людей.

Картка ПриватБанку 5168 7573 9648 7623 (Куценко Тетяна).

“А щастя в простих речах: жити одним днем,мати можливість дихати,бачити,ходити,насолоджуватися кожною травинкою,кожною порою року,можливістю бачити рідних людей,і вірити ,що буде ЗАВТРА! Дякую усім хто допомогав, допомагає від щирого серця! Нехай Боженька Вам допомагає у всьому ,береже Вас і Ваші родини! У мене йде 11 курс прийому тергетів Ібранс завдяки Вам! 🙏🌼💗🎗Картка для переказів з усіх банків 5168 7573 9648 7623″, -пише в соцмережді сама Тетяна Куценко


Поділитися публікацією: