Поділитися публікацією:

Про це сьогодні повідомив очільник області Денис Шмигаль під час урочистого відкриття обласної серпневої конференції освітян краю.

«Ми знаходимось на етапі реформ, етапі зміни політичного ландшафту країни. Паралельно відбуваються реформи в медицині, освіті, зокрема походить впровадження Нової української школи. Впевнений, що реформа освіти дасть змогу в найближчі 2-3 роки забезпечити визнання суспільством важливості і вагомості професії освітян», – наголосив Денис Шмигаль.

Очільник Прикапарпаття розповів, що проблемні питання в освітній галузі Прикарпаття обговорив з головою обласної ради Олександром Сичем і є бачення спільних дій в задоволенні освітніх проблем краю.

«Я цим займаюсь і ми будемо їх вирішувати спільно з вами», – наголосив голова облдержадміністрації.

Спільно з головою обласної ради вони вручили нагороди освітянам – лауреатам обласної премії імені Івана Косика. В роботі обласної конференції педагогічних працівників також взяв участь перший заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Учасникам зібрання було представлено Галину Микитюк – керівника новоствореного територіального органу Державної служби якості освіти України. Присутні ознайомилися з підсумками функціонування освітньої галузі 2018/2019 навчального року та пріоритетними напрямами розвитку освіти Івано-Франківщини у 2019/2020 навчальному році, проаналізували виклики освітньої реформи, стандарти загальної середньої освіти в Новій українській школі, інші актуальні питання розвитку освіти Прикарпаття.


Поділитися публікацією: