Поділитися публікацією:

Сьогодні, 22 серпня, з робочим візитом у Калуському районі перебуває голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

Спочатку очільник Прикарпаття вивчав питання Домбровського кар’єру, потім відвідав ТОВ “Карпатнафтохім”. Після цього зустрівся з головами прикарпатських об’єднаних громад, передає кореспондент Фіртки.

Очільник Прикарпаття оглянув зруйнований внаслідок сильних опадів міст в селі Пійло.

Сільський голова Пійла Михайло Семанів розповів, міст був частково зруйнований 2008 році повінню. З бюджету будо виділено 2 млн 300 тисяч. Потім частково підмивало берегову опору.

“На даний час відбулося провалля, де зруйновано 30 метрів моста. Міст будували в 70-80 роках, палі забивали не глибоко. На даний час, щоб повністю відновити весь міст потрібно 24 млн гривень. Зараз розчищають під’їзди до моста”, – каже сільський голова.

За словами депутата Івано-Франківської облради,  керівника підприємства «Будучність» Романа Павліва, для цієї ОТГ це глобальна проблема.

“Під час повеней міст повністю зруйнований. Є приємна звістка, що з Кабміну на цей міст нарешті виділили кошти. Уряд побачив цю проблему, ми маємо більше 20 млн на цей міст. Кошти були виділені на основні попередньої документації, зараз готуємо кошторисну документацію”, – розповів депутат.

“Цей міст – яскравий приклад ситуації для 80% аварійних мостів. Минулого тижня був у Кабінеті міністрів. З ними була пророблена велика робота, кошти спрямують на ремонт мосту. Може бути таке, що технологія не дасть роботи закінчити до кінця року, але з жовтня ми почнемо їх. Це велика технологічна робота, ми вже домовляємося про її початок. У вересні вже надійдуть кошти”, – запевнив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, цю переправу було руйновано внаслідок проливних дощів, які впродовж 30 квітня – 1 травня пройшли на території Калуського району.


Поділитися публікацією:
Теги: