Поділитися публікацією:

У суботу, 24 серпня у Києві відбувся Марш захисників до 28-ї річниці Дня Незалежності України. Його проводив Рух ветеранів України та фонд “Повернись живим”.

Колони ветеранів, волонтерів і сімей загиблих мали збиратись о 10 годині ранку 24 серпня в парку Тараса Шевченка. Однак багато людей – приблизно кілька тисяч – прийшли ще о 9, пише 24 канал

Після збору всіх учасників марш пройшов до ЦУМУ, де відбулося вирівнювання строю. Далі колони крокували на Майдан Незалежності. Там учасники маршу вишикувалися, виконали державний гімн України, після чого разом з глядачами піднялися до “Стіни пам’яті”, щоб здійснити міжконфесійний молебень за загиблими.

Ветерани стояли разом із поліцією для охорони порядку. Під час Маршу захисників не було промов, політиків, піару та провокацій.

Як зазначив співорганізатор Маршу, організаторам пропонували пройтись oфіційним парадом, однак вони відмовились.

“В нас громадянська ініціатива і вона якраз не протиставляє себе владі, вона показує, що є сильна громадянcька спільнота, ми хочемо просто, щоб нас почули і дали можливість провести Марш так, як ми це бачимо. Це не виключає в майбутньому, що ми можемо провести це разом із державними заходами”,– зазначив ветеран полку “Азов”, співорганізатор Маршу захисників Дмитро Шатровський.

За попередніми підрахунками, загалом на марші було більше 10 тисяч людей.

 

 


Поділитися публікацією:
Теги: