Поділитися публікацією:

У Португалії прокуратура розпочала розслідування у справі трирічної дитини, яка 14 годин перебувала сама в помешканні в Лісабоні.

Дитина, яка зараз перебуває у притулку – донька подружжя з Івано-Франківська, які поїхали до Португалії на медичну конференцію. Там франківці залишили дитину саму, як наслідок – її забрала поліція. За інформацією друзів пари, маля залишили саме всього на 5 хвилин.

Втім, за інформацією португальських ЗМІ, на які посилається Бліц інфо, дитину залишили саму на набагато довший час.

Як зазначається, поліцію близько 3 ночі викликали сусіди, бо трирічна дитина сама плакала на балконі. Вже контактуючи з переляканою дитиною, поліція виявила, що дівчинка “не мала доступу до їжі та води та мала червоний колір обличчя”, що свідчить про її тривале перебування на балконі.

“Згодом батьки дитини, під силою доказів та фактів визнали, що вони залишали дитину саму в кімнаті з полудня 23 серпня [п’ятниця], приблизно на 14 годин», – кажуть у прокуратурі.

Наразі батькам заборонили з нею контактувати, дівчинку спочатку доправили до лікарні, а потім – до притулку. Тепер їх чекає суд. Рідні та друзі шукають адвоката з питань захисту прав українських громадян при вилученні соціальними службами Португалії дитини.


Поділитися публікацією:
Теги: