Поділитися публікацією:

В селі Нова Гута Майданської сільської ради Тисменицького району багатодітна сім’я залишилася без даху над головою.

У середу, 4 вересня близько обіду згоріла оселя, в якій проживали, разом з матір’ю і бабусею, п’ятеро дітей віком від трьох до 10 років. Разом із хатою родина втратила документи та одяг. Багатодітну сім’ю прихистили у сусідньому будинку, де зараз ніхто не проживає.

Як розповіла кореспондентці Бліц-Інфо секретар виконкому Майданівської сільради Марія Антоняк, відновити хату погорільців не вдасться.

“Там була така стара хатчина, з прибудовою, тож відбудовувати нема що. Ми в сільраді розглядаємо варіант, аби викупити цей сусідній будиночок. Він теж не дуже в гарному стані, але після ремонту можна буде жити. Є господарські споруди, що теж важливо, бо родина тримала господарство. Якщо ні, то будемо шукати інший варіант. Головне, аби були гроші. На жаль, родина сама купити його не в змозі, тож будемо просити грошей з району, обласної ради, вже звернулись до наших депутатів, обіцяли посприяти. Ми вчора провели сесію та з сільського бюджету виділили 10 тисяч гривень для сім’ї. Сума невелика, бо в сільському бюджету обмежені можливості. Тим не менш, на перший час буде допомога. Родина втратила все – документи, гроші, одяг. Залишилося лише те, у чому були вбрані. А йде осінь, зима. Тому зараз важливо відновити документи, придбати найнеобхідніше, відправити дівчаток до школи”, – каже секретар виконкому сільради.

Небайдужих просять допомогти, хто чим може – грошима, будівельними матеріалами, засобами гігієни, меблями, одягом, канцтоварами для трьох школярок.

Реквізити для допомоги нижче – рахунок відкритий на бабцю Тетяну Моторину, оскільки мама дітей втратила всі документи у пожежі.

Надсилати посилки можна на адресу Майданської сільради: Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Майдан, вул. Лесі Українки, буд. 1. Поштовий індекс: 77420.

Також можете звертатись до секретаря виконкому Майданської сільської ради Антоняк Марії Романівни (телефон 0959061506).


Поділитися публікацією:
Теги: