Поділитися публікацією:

В «Укрзалізниці» показали нові плацкартні вагони, які були повністю модернізовані зі старих.

У цих вагонах змінено інтер’єр, встановлено нові полички, вікна, світлодіодні світильники та систему кондиціювання повітря.

Також у нових вагонах немає килимів, однак є розетки з USB-роз’ємами. У 2019 році «Укрзалізниця» модернізувала три плацкартні вагони, а до кінця планують відновити ще два.

Вартість такого ремонту плацкартного вагона — близько 10,5 мільйонів гривень і це вдвічі дешевше нового вагона. За даними «Укрзалізниці», у компанії є близько 200 плацкартних вагонів, які можуть бути відновлені таким ремонтом.

Наразі керівництво компанії замовчує про один важливий факт – вартість проїзду. Однак, дещо все ж вдалося з’ясувати: потяг Маріуполь-Київ. В цей день є два потяги. Один з них 010, який і є оновленим поїздом з підвищеним комфортом. Проїзд в плацкарті коштує 417 гривень, купе – 780 гривень, люкс – 1907. У звичайному поїзді (084д) проїзд в плацкарті обійдеться в 200 гривень, а в купе 315 гривень. Тобто, в поїзді, куди не дійшла модернізація керівництва, дешевше проїхати в купе, ніж в плацкарті вагона нового типу.


Поділитися публікацією: