Поділитися публікацією:

5 жовтня у Києві відбулася Церемонія нагородження престижної премії “Global Teacher Prize Ukraine 2019”.

“Global Teacher Prize Ukraine 2019” – щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Цьогоріч переможцем у номінації “ВИБІР СЕРЦЕМ” стала учитель української мови та літератури Ямницького ліцею Лінійчук Тетяна Вікторівна, інформують у Фейсбук-спільноті Ямницький ліцей.

“Щиро дякую учням, які номінували Тетяну, за те, що оцінили її любов до вас! Ви навіть не уявляєте, як це важливо”, – йдеться у дописі.

Переможця обирали з-поміж 10 фіналістів. Усього ж було близько трьох тисяч претендентів.

Найкращим вчителем стала Наталя Кідалова з міста Мелітополя Запорізької області. Вона викладає англійську мову та українську мову і літературу в мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 23. Переможниця отримала головний приз “Нобелівської премії для вчителів” — 250 000 гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від організатора премії ГС “Освіторія”.

Автор: Людмила Кодобянска для Вільне.ІНФО


Поділитися публікацією: