Поділитися публікацією:

Сьогодні, 11 жовтня, з нагоди Дня Захисника в Івано-Франківську відбулися чергові вручення квартирних площ за проектом “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” з 2-3 та 4-5 черги міської Асоціації учасників АТО.

За словами заступника голови правління міської асоціації воїнів АТО Василя Андріїва, сьогоднішнє вручення вже 14-те за рахунком від часу дії проєкту, передає кореспондент Фіртки.

27 вересня за проектом було вручено 20 квартир. Загалом у 2019 році вже вручено 190 квартир, а в листопаді-грудні ще кілька десятків атовців стануть власниками нових квартир.

Сьогодні документи від нових помешкань отримали 18 учасників бойових дій. 8 – за проектом житло воїнам АТО і 10 за проектом ЖБК “Соціум”.

За проектом “Житло воїнам”, двокімнатні квартири отримали двоє воїнів, ще шестеро військових отримали ключі від однокімнатних.

За проектом ЖБК “Соціум” вручено 10 квартир різної площі. Зокрема, 8 однокімнатних та 2 двокімнатні.

Цього року планують закрити 200 житлових площ. Всього на черзі на житло 640 учасників бойових дій.

Нагадаємо, що проєкт “Житло воїнам АТО” функціонує з липня 2016 року і не фінансується державою. Його реалізовують за ініціативи бійців, які об’єдналися, щоб вирішувати житлові питання самотужки.


Поділитися публікацією: