Поділитися публікацією:

До Нового 2020 року залишилось більш як два місяці. Організатори вже розкрили секрети святкувань у Києві: на Софійській площі традиційно встановлять головну ялинку країни та будуть відзначати класичне європейське Різдво в німецькому стилі.

Куратор проєкту Folk Ukraine, який займається організацією новорічних святкувань в Києві, Ігор Добруцький розповів “Сегодня“, що дійства у столиці будуть гучними та цікавими, пише Фіртка.

Організатори планують встановити на Софійській площі у Києві не штучну, а живу ялинку. Проте, вона може бути збірною, як і у 2019-му.

“Ялинку зробимо дуже пишною, такою, як ставлять в Німеччині. Адже свято Нового року повинне бути справжнім, а воно без живої ялинки таким не буде. Її прикрасимо яскравими іграшками за мотивами німецьких казок”, – підкреслив Добруцький.

Урочисто запалять новорічну ялинку країни 2020 року 19 грудня, у День святого Миколая. До столиці України з Європи повинен приїхати Санта Клаус. На Софійській площі побудують спеціальний павільйон, присвячений цьому казковому персонажу.

Площу прикрашатимуть яскравою ілюмінацією, а декор буде переважно у червоних, зелених і золотих кольорах. На ній збудують новорічне містечко з будиночками, де можна буде поласувати смачною їжею, напоями та придбати сувеніри.

“На всій території встановимо великі яскраві арки і арт-об’єкти, красиву сцену. Ми запланували дуже багато казкових фотозон за мотивами німецьких казок. Можу сказати, що так красиво ми ще не прикрашали Софійську площу на Новий рік. Все буде дуже барвисто і казково”, – розповів куратор проєкту Folk Ukraine.

На Контрактовій площі також з’явиться новорічне містечко та побудують красиву величезну ковзанку, площа якої сягатиме тисячу метрів.

Ще одна новорічна локація в Києві – Поділ. Там святкування будуть у гончарному стилі.

“Цьогоріч на Подолі свято буде присвячене гончарній культурі Опішні та Полтавської області. Там можна буде побачити керамічні вироби, дитячі іграшки. В стилістиці Опішні буде прикрашена ялинка і фотозони навколо неї”, – додав Добруцький.


Поділитися публікацією:
Теги: