Поділитися публікацією:

В Івано-Франківську триває сесія міської ради.

Так, другим питання у порядку денному був проєкт рішення “Про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до Івано-Франківської міської ради”, передає кореспондент Фіртки.

Депутати розглянули пропозиції від Березівського, Братковецького, Добровлянського, Колодіївського, Підпечерівського, Узинівського сільських голів про приєднання та підтримали таку ініціативу.

“За” проголосували 34 депутати.

Нагадаємо, до Івано-Франківська планують приєднати 21 село.

На сьогоднішній день це п’ятий обласний центр (після Житомира, Тернополя, Вінниці й Сум) та 39 місто обласного значення серед 151, яке скористалося можливістю створення ОТГ відповідно до змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлених та пролобійованих Асоціацією міст України.

Відсьогодні територія згаданих сіл входить до складу Івано-Франківської міської ради.

До кінця року бюджети 6 громад виконуватимуться окремо, як затверджено відповідними радами, а з 2020 року на території ОТГ діятиме єдиний бюджет, прийнятий Івано-Франківською міською радою. Сільські голови очолять старостинські округи, а члени сільських виконавчих апаратів будуть працевлаштовані в ОМС міста.


Поділитися публікацією:
Теги: