Поділитися публікацією:

 Лідер партії “Слуга народу”, голова  Верховної Ради Дмитро Разумков склав свої повноваження в ході з’їзду партії, що проходить 10 листопада у Києві.

Про це інформує “Інтерфакс-Україна“. Рішення Разумкова про відставку з посади лідера партії підтримали учасники з’їзду.

Виступаючи на з’їзді, Разумкова заявив, що для повторення на місцевих виборах результатів парламентських виборів і успіху Володимира Зеленського на виборах президента партії необхідно створити широку партійну структуру, пише “УП”.

У партії завжди було мало часу і ресурсів, і команда збільшувалася, з одного боку, швидко, а з іншого боку, не вистачало людей для вирішення завдань, які стояли”, – додав Разумков.

За його словами, створення структури стане завданням для нового керівництва партії і вона “буде мати представництво на обласному рівні, регіональні команди у кожному районі, зможе забезпечити комунікацію з людьми”.

Згодом стало відомо, що очолив партію нардеп Олександр Корнієнко.

Рішення щодо нового очільника “Слуги народу” партія ухвалила на з‘їзді у неділю.

“Керівником партії обрано Олександра Корнієнка”, – заявила зі сцени депутат Євгенія Кравчук.

Перед голосуванням з’їзду за кандидатуру Корнієнка претендент на посаду озвучив три ключових пріоритети для політичної сили на найближчі 4 роки.

Партія має займатися конкретними речами за трьома напрямками, які я хочу запропонувати. Перше – якісна зміна політики на місцевому рівні, друге – якісно новий підхід до партійного будівництва, третє – перетворення партії в центр ухвалення головних політичних рішень в країні, підготовка нової політичної еліти для України”, – заявив Корнієнко.


Поділитися публікацією:
Теги: