Поділитися публікацією:

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко зайняв восьме місце у рейтингу кращих тренерів 2019-го року за версією IFFHS.

Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації футбольної історії і статистики, пише  Еспресо.

IFFHS оприлюднила результати голосування експертів з понад 90 країн світу, які визначали найкращих тренерів збірних у 2019-му році. За підсумками процедури, головний тренер збірної України Андрій Шевченко зайняв восьме місце. 48 балів, які набрав фахівець є новим рекордом для України – попереднє досягнення (28 балів) належало Олегу Блохіну, яке він встановив у 2005 році. Також у топ-25 кращих тренерів увійшов українець Олександр Петраков, з яким наша збірна U-20 виграла чемпіонат світу.

Переможцем опитування став переможець Ліги націй, головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш. У цьому році команда Андрія Шевченка двічі зустрічалися з командою Сантуша (0:0, 2:1) і випередила її у відборі Євро-2020.

  • 20 листопада стало відомо, що збірна України розташувалась на восьмій сходинці у рейтингу найкращих команд Європи 2019-го року за відсотком набраних очок.
  • 20 листопада стало відомо, що на груповому етапі Євро-2020 збірна України зіграє в одній групі з командою Нідерландів.
  • 18 листопада завдяки вдалому виступу у відбірковому турнірі Євро-2020 збірна України гарантувала бути сіяною під час жеребкування фінальної стадії турніру.

Поділитися публікацією:
Теги: