Поділитися публікацією:

26 листопада 2019 року близько 19 години під час проведення рибоохоронного рейду на р. Бистриця в Тисменицькому районі івано-франківськими рибпатрульними викрито факт грубого порушення правил рибальства та незаконного вилову риби, занесеної до Червоної книги України.

Зазначений випадок браконьєрства зафіксовано поблизу с. Вовчинець (Івано-Франківської міської ради). Держінспектори затримали мешканця обласного центру, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову – 10-метровою сіткою.

В улові виявлено таких риб: два екземпляри вирезуба причорноморського (червонокнижний вид), два екземпляри рибця (заборонений для вилову вид), два екземпляри головня та один екземпляр верховодки. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 20 561 грн.

На особу складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) та адмінпротокол за ст. 90 КУпАП (знищення, незаконне вилучення з природного середовища видів, занесених до Червоної книги України). Браконьєрське знаряддя лову та кілограмовий улов вилучено. Матеріали справи готуються для передачі до суду. За вилов вирезуба причорноморського порушника буде покарано штрафом в розмірі до 510 грн, а за вилов решти риби забороненим сітним знаряддям лову – штрафом в розмірі до 680 грн.


Поділитися публікацією:
Теги: