Поділитися публікацією:

Антикорупційне бюро оголосило в розшук ексголову правління VAB Банку Дениса Мальцева та ексочільницю наглядової ради VAB Наталію Василюк.

Про це повідомляють у МВС, пише Фіртка.

У базі розшуку датою зникнення зазначене 21 листопада, той самий день, коли зник ексвласник VAB Банку Олег Бахматюк. Наталія Василюк доводиться рідною сестрою одіозному політику і бізнесмену Олегу Бахматюку, який не раз був замішаний у скандалах, пов’язаних з фінансовими махінаціями в особливо великих розмірах.

Довідка: Наталія Василюк закінчила Івано-Франківський національний університет нафти і газу за спеціальністю “Фінанси та бухгалтерський облік” 2005 року.

2004 року вона розпочала свою кар’єру в якості директора з продажів та маркетингу в ТОВ “Прикарпатська Фінансова Компанія”. З 2004 по 2007 рік пані Василюк була фінансовим директором ТОВ “Станіславська Торгова Компанія”.

Наталія Василюк почала працювати в групі компаній «Авангард» в 2007 році. До січня 2013 року обіймала посаду генерального директора Компанії. У квітні 2010 року увійшла до складу Ради директорів AVANGARDCO IPL, залишаючись генеральним директором. Очолювала Раду директорів AVANGARDCO IPL з січня 2013 по квітень 2016 року. З квітня 2016 року Наталію Василюк було повторно призначено генеральним директором AVANGARDCO IPL.

Нагадаємо, що 22 листопада МВС оголосило у розшук ексвласника “VAB Банку” Олега Бахматюка.


Поділитися публікацією: