Поділитися публікацією:

    Депутати Коломийської міськради, на 55-му засіданні сесії міської ради, ліквідували посаду першого заступника міського голови, яку займав Григорук Володимир (Самопоміч), про це стало відомо журналістам “Вільне.ІНФО”.
     Міський голова Коломиї Ігор Слюзар запропонував скоротити посаду першого заступника міського голови та взамін ввести дві посади у Центр надання адміністративних послуг, що є рівнозначним по фінансовим витратам.
     Проте депутати не підтримали таке рішення, не вистачило одного голосу.
Після цього Володимир Григорук виступив перед депутатами і звинуватив міського голову у політичному переслідуванні, яке тягнеться вже півроку. Але, все ж таки, попросив зробити подарунок Ігорю Слюзару та підтримати скорочення посади яку він займає.

“Я й так написав заяву на скорочення. Тому прошу депутатів, а також депутатів від Самопомочі, повернутися до розгляду цього рішення та підтримати скорочення такої посади. Але прошу Ігоря Богдановича залишити мене членом виконкому до кінця каденції по квоті “Самопомочі”, – звернувся до депутатів Володимир Григорук.
“Я можу Вам нагадати (депутатам “Самопомочі”, – ред.) як ви мене просили в кабінеті аби я зберіг квоту “Самопомочі” і призначити на посаду Володимира Григорука, яку до цього займав Сергій Коцюр”, – відповів на критику Ігор Слюзар.

Депутати повернулися до цього питання і таки ліквідували посаду першого заступника міського голови та ввели дві додаткові посади в Коломийському ЦНАПі.

Після прийняття цього рішення депутати від “Самопомочі” покинули сесію міської ради.
Нагадаємо, Володимир Григорук був призначеним на посаду першого заступника міського голови Коломиї у вересні 2018 року. До цього часу був депутатом Коломийської міської ради від партії Самопоміч. У вересні 2019 року розпорядженням міського голови Коломиї Ігора Слюзара Володимир Григорук був позбавлений всіх функціональних повноважень. Щоправда, пізніше, міський голова Коломиї повернув йому деякі повноваження але з приміткою “за дорученням міського голови”. Фактично, Володимир Григорук два місяці поспіль лише “відвідував” місце роботи –  Коломийську міську раду і надалі отримував заробітну плату. Місячний оклад першого заступника міського голови становить 10 тис грн.

Поділитися публікацією: