Поділитися публікацією:

2 грудня 2019 року Коломийський міськрайонний суд визнав начальника освіти Коломийської міської ради Любомира Бордуна винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.41 КУпАП, про це стало відомо журналістам «Вільне.ІНФО».

Зазначимо, що Любомир Бордун також є депутатом Коломийської міської ради від партії «Самопоміч».

Начальник управління освіти Коломиї Любомир Бордун у липні 2019 року невчасно виплатив заробітну плату працівникам ЗДО №18 «Ластівка», чим порушив вимоги частини четвертої статті 115 КзПП України та статті 21 ЗУ «Про відпустки».

Перше судове засідання відбулося 19 вересня 2019 року, але Любомир Бордун на нього не з‘явився. Також він не з‘явився і на інші судові засідання, які були у жовтні та листопаді цього року.

2 грудня 2019 року судове засідання таки відбулося в присутності Любомира Бордуна.

Свою вину він не визнав пояснюючи це тим, що на той час було відсутнє фінансування. Однак суддя Коломийського міськрайонного суду визнав винним начальника управління освіти Коломийської міської Любомира Бордуна у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.41 КУпАП «Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці». Але через те, що минув строк накладання адміністративного стягнення, три місяці з дня виявлення правопорушення , то провадження у справі закрили, а Любомир Бордун уникнув адміністративного покарання.

Щоправда, на постанову суду може бути подана апеляційна скарга.

Журналісти «Вільне.ІНФО» раніше публікували матеріал про те скільки отримав заробітної плати, надбавок та преміальних у 2018 році начальник управління освіти Коломийської міської ради Любомир Бордун. З цим матеріалом ви можете ознайомитися за цим посиланням – http://vilne.info/2019/06/10/osvita-kultura-sport-zarplaty-kolomyjskyh-kerivnykiv-u-2018-rotsi/


Поділитися публікацією: