Поділитися публікацією:

33 кілометри у Карпатах подолав франківець Олександр Матура. Чоловік зробив неймовірне – три дні провів у поході на милицях.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає Фіртка.

“1,5 місяці я відсидів вдома. Сказати що це прикро – то нічого не сказати. Це жахливо! Як на мене. Тож я плюнув на все і вирішив йти у Горби. На милицях. Ви коли небудь пробували пройти на милицях 20 метрів ? а 100 ? А спробуйте! Зайдіть в любу аптеку, дайте залог по вартості милиць, і пройдіться сто метрів. Вам все стане зрозумілим ! Це – ВАЖКО. Але в мене є досвід, бо колись давно, після госпіталя, я ходив 1,5 року на милицях, тож “а ручкі та помнят !!”. – йдеться у дописі.

План походу: с.Бистриця – пол.Боярин – пол.Негрова (ночівля у колибі) – пол.Рущина – в.Кругла – в.Кінець Горгану – хребет Горган (ночівлі в наметі) – в.Горган – ур.Яла – с.Осмолода.

“Але не так сталося як хтілося. Ще під час першого переходу я усвідомив, що снігу стільки, що жерепа схилили “роги”, похрестилися на стежках, тож пройти 1 км нерізаної стежки у жерепах, у такій ситуації це – якщо не смерть, то дуже біля неї. Особливо, коли йдеться про ходу на милицях. Тож я вирішив на другий день вийти на М.Сивулю, знову заночувати на хаті під Негровою і на третій день повернутись у Бистрицю тим же шляхом. Так і зробив. 33 км”, – додає чоловік.

 


Поділитися публікацією:
Теги: