Поділитися публікацією:

Тариф на пасажирські перевезення в Коломиї знижено з 6 до 5 грн. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Коломийської міської ради, про це стало відомо журналістам “Вільне.ІНФО”.

Автор проєкту рішення є депутат міської ради Віктор Будзінський (Батьківщина). Він зазначив, що тариф на проїзд необгрунтовано завищений – витрати перевізників у 2018 році зросли лише на 17%, а тариф збільшився на 50%.

У цьому питанні дійшли компромісу із перевізниками, які й надалі гарантують забезпечення пільгового перевезення на таких же умовах, як було досі. Відтепер ціна за проїзд становитиме 5 гривень, як до 1 червня 2019 року.

Зазначимо, з 1 січня 2019 року тариф на проїзд у міському транспорті підвищився з 4 до 5 грн, а з 1 червня цього ж року до 6 грн.

Також журналісти “Вільне.ІНФО” провели та опублікували власне розслідування “Чому коломиянин переплачує за проїзд?” та з’ясували, що працівниками відділу економіки, інвестиційної політики та енергозбереження Коломийської міської ради у 2018 році невірно був розрахований тариф на перевезення пасажирів. Саме це і призвело до підвищення тарифу у 2019 році.

Нагадаємо, керівником цього відділу до жовтня 2019 року була Вікторія Образцова (Самопоміч), а самий відділ підпорядковувався першому заступнику міського голови м.Коломиї Володимиру Григоруку (Самопоміч). У листопаді цього ж року депутати Коломийської міської ради ліквідували посаду першого заступника міського голови.

Дискусійними стало питання коригування ще одного тарифу – захоронення твердих побутових відходів на Коломийському полігоні ТПВ.

Члени виконкому планували підвищити тариф з 88,49 до 100,30 грн, що потягнуло би за собою підвищення тарифу на вивезення ТПВ. Але після виступу журналіста Євгена Гапича (Вільне.ІНФО), який проаналізував проєкт рішення та вказав на неточності в розрахунках, рішення відклали на доопрацювання.


Поділитися публікацією: