Поділитися публікацією:

У п’ятницю, 3 січня, розпочинається реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Триватиме реєстрація до 24 січня, інформує Фіртка.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО), пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня.

При цьому у день проведення пробного тестування кожен користувач може пройти тест з одного навчального предмета.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного пробного тесту у 2020 році для осіб, які проходитимуть ПЗНО у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, становитиме 142 гривні.

Як повідомили в Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти, реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 3 січня 2020 року о 12.00 з незалежних від ІФРЦОЯО причин.


Поділитися публікацією: