Поділитися публікацією:

Громада Микуличина написала звернення до прикарпатських народних депутатів. У ньому жителі просять внести зміни до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, зокрема, передбачити можливість функціонування територіальної громади села, селища чи міста без об’єднання з іншими територіальними громадами.

Про це повідомив журналістам Суспільного депутат Яремчанської міської ради Петро Куртяк, пише Фіртка.

“Івано-Франківська ОДА мала розробити перспективний план формування територій громад області, враховуючи критерії, визначені Методикою формування спроможних територіальних громад, а також з урахуванням інтересів територіальних громад. Однак, всупереч цьому, при розробці перспективного плану інтереси громади Микуличина жодним чином враховані так і не були, що свідчить про самовільне прийняття Івано-Франківської ОДА таких важливих для розвитку громад рішень”, – йдеться у зверненні.

Громада Микуличина просить внести зміни до закону про ОТГ

Впродовж 11-12 січня жителі Микуличинської громади перекривали дорогу, вимагаючи почути думку щодо об’єднання.

Голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль сказав, що така вимога є незаконною. Заступниця голови Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук пояснила, що остаточні рішення зі створення ОТГ прийматимуть після консультацій у Києві.


Поділитися публікацією:
Теги: