Поділитися публікацією:

В Івано-Франківській області ліквідовано підпільний цех з виробництва алкоголю. Вилучено підакцизних товарів вартістю понад 1 млн грн.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області виявили та припинили діяльність підпільного цеху, в якому незаконно виготовляли лікеро-горілчані вироби, пише Фіртка.

“Встановлено особу місцевого жителя, який у власному житловому приміщенні з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво здійснював незаконне виготовлення лікеро-горілчаних виробів. Готову продукцію фігурант реалізовував через мережу роздрібних торгівельних закладів, спеціалізовані сайти в мережі Інтернет та спеціально створені закриті групи в декількох месенджерах”, – інформують правоохоронці.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено більше ніж 1 тис літрів спирту, 186 літрів фальсифікованого алкоголю, розлитого в поліетиленові каністри та тару типу «bag-in-box», обклеєних підробленими марками акцизного податку, 3 тис. 41 пачку тютюнових виробів, 202 марки акцизного податку невстановленого зразка, призначені для маркування фальсифікату, комплектуючі та обладнання для його виготовлення, а також автомобіль, яким незаконно перевозили підроблену продукцію.

Загальна вартість вилучених підакцизних товарів перевищує 1 млн грн.

Триває слідство.


Поділитися публікацією:
Теги: