Поділитися публікацією:

Міністр оборони України Андрій Загороднюк направив в обласні державні адміністрації листа з рекомендаціями щодо особливостей проведення призову на строкову військову службу у 2020 році.

Головам призовних комісій усіх рівнів рекомендовано розглядати питання призову 18-19 річних юнаків у встановленому порядку за їх бажанням і письмовою згодою, пише Фіртка.

Для надання відстрочки від призову 18-19 річним юнакам, які такої згоди не дали, застосовувати частину 15 статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», якою передбачено, що відстрочка від призову на строкову військову службу може бути надана призовникам згідно з рішеннями обласної призовної комісії за поданням районних (міських) призовних комісій.

На час проведення призовних кампаній на призовних дільницях буде організована робота «гарячих ліній» для надання правової допомоги громадянам із питань проведення та виконання заходів з призову.

Скарги та заяви громадян щодо рішень районних (міських) призовних комісій, що поступили через «гарячі лінії» на призовних дільницях, будуть розглянуті обласною призовною комісією, на яку Законом покладаються завдання керівництва і контролю за діяльністю районних (міських) призовних комісій.

Обласна призовна комісія працюватиме з першого до останнього дня призову.


Поділитися публікацією:
Теги: