Поділитися публікацією:

Протягом 10 лютого в окремих районах Івано-Франківської області спостерігалися значні пориви західного вітру, що призвело до негативних наслідків.

Про це інформує Фіртка з посиланням на Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Сьогодні, станом на 6.00 год зафіксовано пошкодження:

– Рожнятівський район, пошкоджено покрівлі Ясенівської ЗОШ та ЗОШ №2 в смт Перегінське.

– Надвірнянський район, пошкоджено покрівлю адміністративної будівлі сільської ради с. Пнів. В смт Битків пошкоджено покрівлю ЗОШ, зірвано покрівлю житлового будинку та новобудови.

– Яремчанська МР, пошкоджено покрівлю будівлі амбулаторії с. Микуличин та дахи 3-х житлових будинків, в місті Яремче пошкоджено дахи 5-ти житлових будинків.

 Богородчанський р-н, пошкоджено покрівлі будівель дитячого садка та навчально-виробничого комбінату, повалено вежу мобільного зв’язку «Київстар» в с. Яблунька.

– Долинський р-н, пошкоджено покрівлю будівлі амбулаторії та ЗОШ с. Тяпче, зірвано дах на ЗОШ в с. Лолин, в м. Долина пошкоджено дах на гімназії-інтернаті, пошкоджено дах на ЗОШ с. Оболоня.

– Коломийський р-н, пошкоджено покрівлю адміністративної будівлі с. Марківка.

Потерпілих та травмованих людей немає.

Всього пошкоджено: вісім навчальних закладів (шість ЗОШ, одна гімназія-інтернат, один НВК), дві адмінбудівлі сільських рад, один дитячий садок, одна амбулаторія. Інформація щодо пошкодження житлових будинків уточнюється.


Поділитися публікацією:
Теги: