Поділитися публікацією:

Мешканців Прикарпаття попереджають про небезпечний арахіс.

Зокрема, фахівці Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів зафіксували в партії дрібного арахісу з Бразилії невідповідність вимогам санітарних норм афлатоксину, пише Фіртка.

“До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшов лист Посольства України в Японії щодо невідповідності вимогам санітарних норм Японії афлатоксину (11 мкг/кг) в партії продукції (дрібний арахіс) країна – походження Бразилія, що імпортується до України ТОВ «ТОПІНТЕРФУД» (вул. Барикадна, 15 а, м. Дніпро, Дніпропетровська область,49000)”, – йдеться у повідомленні.

Відтак, Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.


Поділитися публікацією:
Теги: