Поділитися публікацією:

Про це під час щотижневої онлайн-наради з головами райдержадміністрацій, керівниками структурних підрозділів ОДА повідомив т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів.

Він підкреслив, що у лікарнях області тимчасово обмежать проведення планових оперативних втручань, окрім онкологічних та кардіологічних, а також ургентних втручань, інформує Фіртка.

На час карантину заборонять партнерські пологи, відвідування пацієнтів.

Опорним лікувальним закладом для ізоляції обстеження та лікування хворих на коронавірус визначено Комунальне неприбуткове підприємство «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня обласної ради» та сім опорних лікарень.

Розроблений маршрут госпіталізації хворих з підозрою на COVID-2019.

Слід додати, що разом із «гарячою» телефонною лінією на Івано-Франківщині працюватиме лінія «103», звернувшись на яку прикарпатці зможуть отримати консультацію у цілодобовому режимі щодо симптомів та дій на випадок захворювання.

Додамо, що поки в Івано-Франківській області немає жодного підтвердження коронавірусу, але є шість людей із підозрою.

Також, у лікарнях Прикарпаття є 110 робочих апаратів штучної вентиляції легень.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня. З 12.00 год 18 березня в Україні припиняються залізничні, авіаційні, автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення, а з 17 березня зупиняється робота метро у містах.


Поділитися публікацією:
Теги: