Поділитися публікацією:

У зв’язку із карантином Бурштинська ТЕС також змінює режим роботи. Оскільки це об’єкт, на якому працівники не можуть працювати дистанційно, то прийняли рішення, що на час карантину вони житимуть на роботі.

За попередньою інформацією Фіртки, сьогодні є близько 300 працівників, які виявили бажання працювати в таких умовах, вже завтра до 10 години ранку мають приїхати з особистими речами на станцію.

Відомо, що ці працівники отримуватимуть звичайну заробітну плату та по 40 гривень за годину, які вони проведуть «живучи» на території.

Також, є дані, що на території станції обладнали спальні місця: двоповерхові ліжка та матраци, а також організували кімнату відпочинку, де людям будуть показувати кінострічки. В такій повній ізоляції енергетики мають жити до завершення карантину.

На Бурштинській ТЕС наразі не коментують ситуацію і не розповідають деталей, пояснюють, що поки наказ про такий режим роботи ще не підписаний.

Додамо, що станом на сьогодні, з підозрою на коронавірус в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні перебувають 15 прикарпатців.

Кабінет Міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня. З 12.00 год 18 березня в Україні припинили залізничні, авіаційні, автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення.


Поділитися публікацією: