Поділитися публікацією:

Сьогодні, 29 березня, Центр волонтерських ініціатив Івано-Франківська передав обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також обласному Головному управлінню Національної поліції 500 комплектів спецзахисту (костюм та маска) і 250 респіраторів для забезпечення їхніх потреб.

Кошти на виготовлення засобів захисту зібрані Корпусом захисників Революції Гідності, повідомляють у соцмережі, інформує Фіртка.

Спершу ініціатива зі збору коштів та виготовлення спецзахисту виникла для медиків Івано-Франківщини, адже область уже потерпає від коронавірусу, а держава не встигає забезпечити медичних працівників усім необхідним.

Однак, до Корпусу звернулися представники місцевого управління Нацполіції з проханням виділити спецзахист і їм. У поліцейських є всі засоби захисту, але проблема в тому, що вони швидко закінчуються, а поліція наразі працює у так само небезпечних умовах.

“Українці у критичні часи завжди об’єднувались, щоб разом перемогти ворога. Сьогодні перед обличчям людства – зовсім новий, небезпечний ворог, якого ми не можемо недооцінювати – коронавірус. Ми дякуємо кожному франківцю та жителям іншим міст за їхній вклад у нашу спільну справу. Завдяки кожному з вас нам вдалося зібрати 78 тисячі гривень, за які ми відшили 532 костюма спецзахисту, 532 маски та 250 респіраторів. Це лише початок. “Центр волонтерських ініціатив” продовжуватиме працювати для Івано-Франківської області та містян!”, – розповів керівник Центру волонтерських ініціатив Дмитро Жмайло.

Засоби індивідуального захисту для медиків та поліцейських розподілили наступним чином: 300 комплектів та 150 респіраторів передали медичним працівникам, 200 комплектів та 100 респіраторів – поліції.

Збір коштів продовжується для виготовлення наступної партії спецзахисту для Івано-Франківщини.

Допомогти можна:

  • Фінансово: Приватбанк 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.);
  • Логістично: заповнивши анкету волонтера: https://bit.ly/2J7B7zk.

Поділитися публікацією:
Теги: