Поділитися публікацією:

Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що Європі не можна розслаблятися, вона повинна підготуватися до другої хвилі смертей від коронавірусу восени та взимку.

Про це повідомив директор Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге, пише Українська правда з посиланням на The Independent.

За словами доктора Клюге, країни “повинні зберігати пильність”, незважаючи на зниження числа смертей та заражень в останні тижні.

Доктор Клюге також попередив, що уповільнення спалаху в європейських країнах не означає, що пандемія завершується, оскільки вірусний центр в Європі змістився в східні країни – Україну, Білорусь, Казахстан і Росію.

Клюге сказав, що суспільна поведінка буде грати ключову роль в “стримуванні поширення вірусу”, так як багато країн починають послаблювати свої карантинні обмеження.

“Я дуже стурбований подвійною хвилею: восени у нас може бути друга хвиля COVID-19 і ще одна – сезонного грипу або кору. Зараз ми знаходимося на роздоріжжі, де наші дії та індивідуальна поведінка визначають, як все відбудеться”.

Нагадаємо, станом на сьогодні в Україні підтверджено 17 330 випадків COVID-19, з них 483 протягом останньої доби.

За минулу добу у ще 22 прикарпатців діагностували COVID-19.


Поділитися публікацією:
Теги: