Поділитися публікацією:

Косівський активіст, депутат місцевої ради Володимир Зузяк кілька годин тому розмістив у фейсбуці відео, в якому заявив, що його намагалися вбити у власному під’їзді. У замаху на вбивство Зузяк звинуватив інших місцевих активістів – журналіста Віталія Мацьоцького і колишнього помічника нардепа Юрія Солов’я Назарія Александрука.

Зузяк стверджує, що його начебто намагалися вбити за викриття нарколабораторії на Косівщині та помститися за боротьбу з незаконною вирубкою лісу, пише  Курс.

Депутат Косівської міської ради Володимир Зузяк, фото з особистої фейсбук-сторінки

За його словами, на нього напали у під’їзді його будинку. 

“Зайшов у під’їзд помічник народного депутата Александрук, за ним Мацьоцький, також у під’їзді мене чекала третя особа, яка мала мене застрелити”, – заявив Зузяк.

За його словами, поліція їхала на виклик майже годину і відпустила нападників, не оглянувши навіть їхні автомобілі, в яких начебто була зброя.

“З дня на день чекаю смерті, так як вони мені обіцяли. Ні одну машину не затримали, яка була зі зброєю. Поліція відпустила всі машини. Отак ми воюємо. Думаю, я залишуся живим. Все буде добре”, – говорить Зузяк.

У поліції повідомили, що з приводу цього інциденту надійшло чотири заяви, в тому числі і від Віталія Мацьоцького.

У своїй заяві Мацьоцький звинувачує саме Зузяка у нападі і побитті. За версією Мацьоцького, він зафіксував, як Зузяк сів нетверезий за кермо, але згодом залишив машину і пішов додому пішки. Мацьоцький і Александрук пішли за ним, і в під’їзді Зузяк його побив.

Зараз поліція перевіряє обидві версії.

Сам Мацьоцький обіцяв розповісти подробиці конфлікту пізніше, бо зараз перебуває в лікарні.

Журналіст і активіст Віталій Мацьоцький, фото з особистої фейсбук-сторінки

Нагадаємо, Володимир Зузяк – депутат Косівської міської ради від “Народного контролю”, працює в Косівській РДА на посаді завідувача сектору з питань мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату, позиціонує себе громадським активістом, який бореться з незаконною вирубкою лісу. На виборах 2019 року балотувався самовисуванцем у Верховну Раду.

Віталій Мацьоцький – журналіст “Дорожнього контролю”, який став відомий завдяки викривальним відео про нетверезих поліцейських та посадовців за кермом.


Поділитися публікацією: