Поділитися публікацією:

Про укладення контрактів із Національною службою здоров’я України та виплату заробітної плати та соціальних допомог медичним працівникам, котрі лікують пацієнтів, хворих на коронавірус, йшлося сьогодні під час засідання Державної комісії технічно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Очолив роботу комісії Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За словами голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, для боротьби з COVID-19 з початку поширення захворювання на Прикарпатті було задіяно 17 закладів охорони здоров’я. Медичні послуги надавали 2327 працівників галузі охорони здоров’я, пише Фіртка з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

«На здійснення доплат у розмірі трьох окладів за березень поточного року в області спрямовано 15054,8 тис. гривень, зокрема, за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету – 6904,2 тис гривень, коштів місцевих бюджетів – 8150,6 тис. гривень (в т.ч. з обласного бюджету – 1.4 млн грн)», – повідомив Віталій Федорів.

Станом на 29 квітня поточного року кошти на виплату надбавок перераховані на рахунки закладів охорони здоров’я. Також, як зауважив керівник області, наразі розглядається можливість додаткового спрямування фінансового ресурсу на доплати медичним працівникам, які надавали допомогу хворим з COVID-19, у сумі 2,7 млн гривень із обласного бюджету.

Слід також додати, що найбільше пакетів медичних послуг на лікування хворих із COVID-19 отримали Надвірнянська ЦРЛ – 20; Коломийська ЦРЛ – 17; Івано-Франківська ЦМКЛ – 15; Городеківська ЦРЛ – 13; Івано-Франківська МКЛ № 1 і Калуська ЦРЛ – по 12; Богородчанська ЦРЛ – 11. Серед обласних закладів найбільше пакетів медичних послуг отримали: обласна клінічна лікарня – 13; обласна дитяча клінічна лікарня – 8; фтизіопульмонологічний центр – 7; обласний перинатальний центр – 7; госпіталь ветеранів війни – 5. По 3-4 пакети отримали Прикарпатський обласний наркологічний центр; Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я.

Окрім того, на Івано-Франківщині розпочався і триває процес подання закладами охорони здоров’я заяв на укладання договорів з НСЗУ за пакетами медичних послуг, пов’язаних з COVID-19. Станом на сьогодні 2 заклади вже уклали відповідні угоди: Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та КНП «Районна лікарня» Калуської районної ради.


Поділитися публікацією: