Поділитися публікацією:

Кожен може допомогти іншим: грошима, їжею, добрим словом чи навіть волоссям. Благодійний проєкт Hair For Share уже півтора року робить перуки для онкохворих дітей, які втратили волосся через хіміотерапію.

Таку ініціативу започаткували декілька львів’янок. Згодом підхопили й прикарпатці, інформує Фіртка з посиланням на “Репортер“.

Коломиянка Софія Анжелюк вирішила віддати волосся на благодійність на початку минулого року. До того дів­чина завжди носила довге волосся.

«У мене дуже багато друзів – донорів крові, а я не можу здавати кров через те, що занадто худа. Але мені завжди хотілося чимось допомогти іншим, – розповідає Софія. – Тоді я побачила ініціативу у Facebook і вирішила долучитись. Вперше в житті стригла волосся так коротко, бо завжди ходила з косою. І була дуже задоволена, що зробила це не просто, аби змінити імідж, а щоб комусь допомогти».

Тоді Софія поїхала до Львова й обстригла 40 см волосся безкоштовно в одній із перукарень-партнерів. Тепер планує знову відпускати коси, щоб потім подарувати для хворих дітей.

Юрій Мілян – музикант із Коломиї. Десь через місяць після Софії він також долучився до ініціативи. До того хлопець більше шести років носив довге волосся.

Музикант постригся у перукарні й відправив волосся «Новою поштою».

«Деякі люди казали, що я в соцмережах опублікував те, що постригся й віддав волосся на благодійність, для піару, – говорить Юрій Мілян. – Але я це зробив це для того, щоб хоч одна людина наслідувала мій приклад. І справді, така людина знайшлась».

У квітні цього року віддати волосся на благодійність вирішила і франківсь­ка волонтерка Віталіна Маслова. Жінка обрізала коси і підстриг­лася під нуль.

«Я вперше віддала волосся на перуку, бо раніше завжди бракувало довжини, – каже Віталіна. – Про ініціативу дізналася від подруги. Сама обстригла волосся, а чоловік уже потім поголив машинкою. Отже, хоч я не маю великих грошей, аби пожертвувати дітям на лікування, але змогла допомогти – віддати волосся мені нічого не коштувало».


Поділитися публікацією:
Теги: