Поділитися публікацією:

29 травня до рятувальників надійшло повідомлення від жителя села Крихівці, про те, що його 42-річний син ще зранку 28 травня пішов в лісову місцевість с. Загвіздя, с. Підлісся Тисменицького району та протягом доби додому так і не повернувся.

29 травня о 15.40 для проведення пошукових-рятувальних робіт залучено групу надзвичайників, кінологічне відділення та працівники поліції, інформує Фіртка.

О 16.40 особовий склад приступив до пошукових робіт.

О 17.20 надійшла додаткова інформація від очевидця, який попередньо бачив громадянина, що заходив в р. Бистриця Солотвинська, (рівень води становить близько 1,5 м.). Свідок вказав працівникам кінологічного відділення можливе місце, де він бачив в останнє чоловіка, щодо якого здійснюються пошукові заходи.

Додатково о 17.25 направлено до місця пошуків відділення водолазно-рятувальних робіт.

Станом на 22.00 рятувальниками та кінологічного відділення проведено обстеження берегів та прибережної зони по обидві сторони річки на відрізку 6 км. Відділенням водолазно-рятувальних робіт проведено обстеження акваторії дна річки довжиною 600 м., особу не знайдено.

Вчора, 30 травня о 09.00 годині поновлено проведення пошукових робіт на р. Бистриця Солотвинська в районі с. Загвіздя Тисменицького р-ну. 

Протягом дня рятувальниками Івано-Франківського ПРВ та кінологічного відділення проведено обстеження берегів та прибережної зони по обидві сторони річки протяжністю 16 км та за допомогою катамарана обстежено 27 км водного дзеркала від с. Підлісся до с. Клузів Тисменицького р-ну.

Відділенням водолазно-рятувальних робіт за допомогою човна проведено обстеження 10 км водного дзеркала від с. Підлісся Тисменицького р-ну до м. Івано-Франківськ. Особу не знайдено, пошукові роботи призупинено та буде продовжено сьогодні зранку


Поділитися публікацією:
Теги: