Поділитися публікацією:

Розлив гірських річок, викликаний потужними зливами, які вилилися на Західну Україну, призвів до численних підтоплень об’єктів інфраструктури. Ситуацію в регіоні уряд України назвав “критичною”.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль екстрено вирушив у регіони Західної України, які терплять лиха від масштабної повені. Глава уряду повідомив, що затоплення регіону побило антирекорд повені 2008 року. “Проінспектували рівнинну частину. Зрозуміло, що ситуація критична. Фактично, затоплення перевершує масштаб 2008 року”, – сказав Шмигаль в опублікованому Кабміном відео в середу, 24 червня.


Крім того, прем’єр-міністр повідомив, що підтоплена лікарня в місті Галич. З евакуацією пацієнтів є ряд труднощів, через те, що серед них є хворі коронавірусною інфекцією COVID-19.

“Затоплена районна лікарня в місті Галич, проводиться евакуація хворих. Є певні ускладнення через те, що там є хворі на коронавірус. Далі проінспектуємо гірський район і після обіду проведемо комісію ТЕБ і НС, де будемо приймати необхідні для подолання наслідків стихії рішення”, – сказав Шмигаль.

Раніше повідомлялося, що голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час засідання штабу повідомив, що на двох дорогах державного значення повністю заблокований проїзд, а також відсутнє транспортне сполучення з 19-ма населеними пунктами. Крім того голова ОДА повідомив про загибель трьох осіб.

Крім того, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що на ліквідацію наслідків стихії в Прикарпатті кинуті оперативні підрозділи з більш, ніж 1500 осіб. У регіоні працюють загони ДСНС і Нацгвардії.


Поділитися публікацією:
Теги: