Поділитися публікацією:

На комп’ютерному зображенні, створеному Nexu Science Communication разом з Trinity College в Дубліні, показана модель, структурно представлена ​​бетакоронавірусом, який є типом вірусу, пов’язаним з COVID-19, більш відомим як коронавірус, пов’язаний зі спалахом в Ухані, 18 лютого 2020 року. NEXU Science Communication/REUTERS


Згідно з дослідженням, рівень антитіл у пацієнтів із COVID-19 швидко знижується.


Згідно з китайським дослідженням, рівень антитіл, виявлених у пацієнтів, які виліковувалися від COVID-19, різко впав через 2-3 місяці після зараження як для симптоматичних, так і безсимптомних пацієнтів, це викликає питання про тривалість імунітету проти нового коронавірусу.

Дослідження, опубліковане в Nature Medicine 18 червня, підкреслює ризики використання “паспортів імунітету” на COVID-19 та підтримує практику тривалого використання заходів щодо збереження громадського здоров’я, таких як соціальна дистанція та ізоляція груп високого ризику.

Органи охорони здоров’я в деяких країнах, таких як Німеччина, обговорюють етику та практику, щоб люди, які мають тест на антитіла, могли рухатися вільніше, ніж інші, хто цього не робить.

Дослідження, яке вивчало 37 пацієнтів із симптоматикою та 37 безсимптомних пацієнтів, виявило, що серед тих, хто випробував позитивний вплив на наявність антитіла IgG, одного з основних типів антитіл, індукованих після зараження, понад 90% показали різкі зниження за 2-3 місяці.

Середнє зниження відсотка становило понад 70% як для симптоматичних, так і безсимптомних пацієнтів.

Для нейтралізації сироваткових антитіл середній відсоток зниження для осіб становив 11,7%, а для безсимптомних – 8,3%.

Дослідження проводилось вченими Медичного університету Чунцін, філії Китайського центру контролю та профілактики захворювань та інших інститутів.

Джин Дун-Ян, професор вірусології з Гонконзького університету, який не входив до дослідницької групи, заявив, що це дослідження не відкидає можливості того, що інші частини імунної системи можуть запропонувати захист.


Поділитися публікацією:
Теги: