Поділитися публікацією:

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало оновлений список країн з високою захворюваністю коронавірусом – до переліку потрапили понад 50 держав.

З найбільш популярних для туристів країн до «червоної» зони потрапили: США, Бельгія, Росія, Португалія, Франція, Ізраїль, Канада, Єгипет, Молдова, Іспанія, Швеція і Великобританія, пише  Слово і діло.

Лише за останні три дні цей список поповнився такими державами: Антигуа і Барбуда, Єгипет, Іспанія, Швеція, Великобританія, Ірак, Бангладеш.

Відзначимо, Україна поки теж залишається країною «червоної зони». Показник захворюваності коронавірусом на 100 тисяч населення – 50,6 випадків.

Як відомо, країнами з широким розповсюдженням COVID-19 вважаються ті, в яких кількість активних випадків зараження становить понад 40 осіб на 100 тисяч населення. Після їх відвідин необхідно проходити двотижневу обсервацію або самоізоляцію.

Люди, що прибувають до України з «зеленої зони», можуть не проходити двотижневу самоізоляцію. Іноземці з усіх країн повинні мати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування COVID-19.

Нагадаємо, раніше Україна також входила до списку країн «червоної зони».


Поділитися публікацією: