Поділитися публікацією:

Віталій Федорів закликав прикарпатців неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів задля протидії поширенню коронавірусу.

Нагадаємо, що за останню добу в області зафіксовано 50 нових випадків захворюваності на COVID-19. Також зросла кількість летальних випадків.

На сьогодні велика кількість закладів охорони здоров’я області, які лікують хворих на коронавірус, уже переповнені. За весь період поширення хвороби констатуємо 102 смерті від COVID-19, загальна кількість хворих складає 2395 осіб, – наголосив керівник Прикарпаття

Своєю чергою начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Роман Гурський розповів про виявлені порушення на продовольчих ринках Прикарпаття, закладах харчування та мережах супермаркетів. За його словами, з 18 по 30 червня було проведено 1358 моніторингових досліджень, де встановлено 484 порушення карантинних вимог. Складено 519 приписів, 119 протоколів. Проінформовано 51 орган місцевого самоврядування.

На продовольчих ринках порушення карантинних норм встановлено у 20 відсотках, об’єктах торгівлі – 30, закладах громадського харчування – 43, – повідомив управлінець. – У 158 закладах громадського харчування, перевірених впродовж минулих вихідних, виявлено 53 порушення.

Роман Гурський зауважив, що у 21 закладі громадського харчування зафіксовані проведення масових заходів, у 100 відсотків яких виявлено порушення карантинних норм.


Поділитися публікацією: