Поділитися публікацією:

Через відсутність попереджувальних і заборонних знаків водій з’їхав зі зруйнованого мосту в Угринові. 

Про це інформує Фіртка з посиланням на сторінку чоловіка у соцмережі. 

За словами чоловіка, він їхав набрати води, а через відсутність попереджувальних знаків на в’їзді на міст просто з’їхав з цього мосту.

“Тиждень як по повені, а безгосподарність сільського голови з помічниками дала про себе знати. Ніяких попереджувальних знаків. Невже так важко поставити знак “в’їзд заборонено”, чи триногу на виїзді на міст, або хоча б кілька коліс, щоб ніхто не виїжджав. При виїзді на міст з боку селищної ради міст знаходиться на підвищені та з автомобіля обриву, чи відсутності дорожнього полотна не видно”, – пояснює франківець.

Як виявилось, він не перший, хто зазнав шкоди на цьому мості: раніше на цьому місці дворічна дитина скотилася у воду, а також жінка впала в яму.

“Щось має статися гучне, щоб зібралися сил сільське керівництво і завезли дві вантажівки піщано-гравійної суміші. Навіть не знайшлося в селі пару дощок, щоб зробити зручний перехід, кладку, для комфорту та переходу, поки буде проведений ремонт. Мешканці села як каскадери переносять ровери, мішки, торби, дітей, візки, по боковій плиті”, – написав водій.

Чоловік не постраждав.

“Добре що подушки не спрацювали. Ями, швидкість мала і намул, зіграли свою позитивну роль для мягкої посадки”, – зазначив він.

На місце пригоди викликали поліцію. Водій написав, що тепер треба готувати експертизи та папери.


Поділитися публікацією:
Теги: ,