Поділитися публікацією:

Коронавірус підозрюють у трьох працівників установи, які зараз на лікарняному.

Про це Суспільному повідомила начальниця управління обслуговування громадян фонду Оксана Козло, пише Фіртка.

У працівників сервісного центру Пенсійного фонду Івано-Франківська є підозра на Covid-19. Якщо підозри підтвердяться, то його зачинять на карантин. Це єдиний сервісний центр у місті.

Начальниця управління обслуговування громадян Пенсійного фонду області Оксана Козло каже, що у цьому сервісному центрі у день приймають до 200 людей. На електронну чергу, яка також працює, записуються по 1-2 людини протягом дня.

“Ми обслуговуємо людей на четвертому поверсі, оскільки орендуємо 4-5 поверх даного приміщення. Ми як змогли організувати цей прийом, відповідно, люди змушені чекати у чергах, перебуваючи на сходах. Запустити людей у сервісний центр не маємо права через те, що бережемо життя своїх працівників”, – каже Оксана Козло.

У цій ситуації винні самі люди, каже начальниця івано-франківського сервісного центру Пенсійного фонду Світлана Кучірка.

“Ми приймаємо лише за нагальними питаннями. Це означає, якщо у людини хтось помер з рідних і їм треба терміново оформити допомогу на поховання, бо немає за що ховати, то ця людина приходить, ми її обслуговуємо. Якщо є питання просто прийти в Пенсійний фонд поговорити (таких є дуже багато), то я вважаю, що є гаряча лінія, і можна зателефонувати і сказати”, – зазначила Світлана Кучірка.


Поділитися публікацією:
Теги: